O spoločnosti

OKNOPORTAL ponúka komplexné služby pri novostavbe rodinného domu, bytovky alebo pri rekonštrukcií domov, bytov. Vyriešime za Vás  dodávku aj montáž plastových, hliníkových, drevených okien, vchodových dverí, garážovej brány a tiež ponúkame riešenia pre terasy aj zimné záhrady pre oblasť Západného Slovenska.
Čítaj viac.

Zameriavame sa prioritne na občiansku výstavbu, polyfunkciu a rodinné domy v rámci Západoslovenského kraja.  Zabezpečujeme realizácie formou „zákazky na kľúč“, aby sme vám ušetreli čas a realizácia prebehla bezproblémovo.

„Zákazky na kľúč“ sa týkajú novostavieb napr. dodávka okien, dverí, garážovej brány, vchodových dverí rodinného domu, kde spadá všetko vrátane prípravy a spracovania dokumentácie od zamerania až po realizáciu a odovzdanie klientovi.

Obchodnými partnermi pri realizácii zákaziek  na kľúč je súkromný, verejný ako aj štátny sektor. Spoločnosť OKNOPORTAL s.r.o. má k svojim klientom individuálny prístup. Pri vykonávaní svojej činnosti garantujeme špičkovú kvalitu používaním kvalitných materiálov a nových technologických postupov, snažíme sa ponúkať najvhodnejšie  termíny, konkurencieschopné ceny a rešpektovať najprísnejšie kritériá kvality, ochrany životného prostredia, bezpečnosti a zdravia pri práci a tým získať pozíciu seriózneho partnera pre investorov plne rešpektovaného konkurenciou.

Zobraziť menej

Sme predajcom
týchto značiek

Ponuka produktov a služieb

Naše referencie

6 dôvodov prečo si vybrať OKNOPORTÁL

Keď staviate alebo rekonštruujete dom či byt , tak správny výber okien a dverí je dôležitým rozhodnutím. Budete na ne pozerať každý deň, isto máte o nich svoju predstavu. Plníme aj tie najnáročnejšie kritéria našich zákazníkov a ich predstavy o svetelnosti, tepelnoizolačných vlastnostiach, estetike bezpečnosti…skrátka myslíme na všetko. Pomôžeme s výberom? Kontaktujte nás.