Okná

OKNOPORTÁL ponúka moderné a kvalitné okná overené praxou. Sme zmluvným partnerom renomovaných značiek a ponúkame to najlepšie z plastových, hliníkových a Hi-Tech riešení pre novostavby aj rekonštrukcie. Najžiadanejšie sú momentálne profilové systémy  zn. Hesta, ktoré sa vyznačujú prvotriednou kvalitou, Čítaj viac

Premýšľate pri výbere
okien nad kvalitou skla?

Nebojte sa mať nároky na tvary skla, jeho veľkosť či farbu. V obľube sú veľké presklené plochy a s tým sú spojené aj nároky na jeho kvalitu, najmä tepelnú izoláciu a energetickú efektivitu. S nami dosiahnete želaný výsledok. Radi si vypočujeme vaše nároky na výber skla a dizajnu, a navrhneme pre vás riešenie.

Dizajn okien

Vieme, že krása spočíva v detailoch. Navrhneme vám farebnosť a dizajn, aby vám to na dome či jeho interiéry všetko esteticky ladilo. Okrem funkcionality, energetickej náročnosti dbáme na výber farieb profilov.

Ponuka farebnosti pre
plastové okná a dvere

základné farby jadra: bielu, karamelovú, hnedú alebo antracitovú.

laminácie s laminačnou fóliou: Pocit luxusu pri zachovaní tepelnej pohody. Laminácia chráni okenné a dverné rámy pre poveternostnými a predlžuje životnosť. Vzorkovník laminácii 39 dekorov vysvetlíme osobne. (dub, buk, orech, antracit, šedá…)

Základné farby jadra
Laminácie s laminačnou fóliou

Ponuka farebnosti
pre hliníkové okná a dvere

Lakovanie RAL farbami – v ponuke 213 odtieňov podla vzorkovníka RAL K7.

Štrukturálne farby – špeciálny práškový nástrek v 27 odtieňoch a štruktúrach. Okná príjemné na dotyk aj vzhľad .

Efekt WOOD COLOR – Hliníkové okná s dizajnom dreva. Dizajnová lahôdka. Vyrábané technológiou Wood Colour Effect so špeciálnym nástrekom.

Lakovanie RAL farbami
Štrukturálne farby
Efekt Wood COlor