Sivé okno je „IN“!

Inoutic ponúka kompletne sivé PVC okná

Okná sú dnes nielen funkčným stavebným prvkom, ktorý chráni domov pred nepriazňou počasia, zabráni v zime tepelným únikom zaistí prísun denného svetla a čerstvého vzduchu. V správnom farebnom odtieni dodajú bývaniu štýl a môžu sa stať aj nezanedbateľným dizajnovým prvkom. Spoločnosť Inoutic, popredný európsky výrobca PVC okenných a dverových systémov a kompozitných stavebných materiálov ponúka PVC okenné a dverové profily v sivej farbe. V kombinácii so sivými dekoračnými fóliami dodajú oknám alebo dverám moderný vzhľad i pri otvorení!

Hliníkový vzhľad pre PVC okná

Okrem technologického pokroku napreduje aj estetika. Biele okná sú síce aj naďalej obľúbené, aktuálne sú však absolútnym trendom sivé odtiene fólií s kovovým vzhľadom. Dokonale imitujú hliník a zároveň majú vynikajúce tepelnoizolačné parametre. Sivé profily Inoutic so sivými a metalickými obojstrannými fóliami dodajú oknám luxusný vzhľad aj pri otvorení. Už nikdy viac vás nebude rušiť pohľad na biele časti profilov pri otvorení okna, ale naopak poteší vás pohľad na 360° sivej (na obojstrannú fóliu a profily v sivej farbe).

Bez predĺženia dodacej lehoty
Ak sa zákazník rozhodne pre výber sivých profilov v spojení so sivými fóliami, nedochádza k predĺženiu dodacej lehoty zo strany výrobcu a dodávateľa okien. Rovnaké fólie možno použiť nielen na okná a dvere, ale aj na garážové brány a rolety. Zaistí sa tak ucelený vzhľad domu. Jednotný 360° sivý vzhľad, ktorý pozostáva zo sivých základných profilov v kombinácii so širokou škálou sivých fólií s kovovým efektom, si možno dopriať vo všetkých profilových systémoch spoločnosti Inoutic: Eforte, Prestige, Arcade (okrem Architecture Colors).

Zdroj: www.inoutic.sk

Podobné články